تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 123 متری بلوار جمهوری

آپارتمان 123 متری بلوار جمهوری

1 سال پیش در دامغان

متراژ
123
ساخت
1396
قیمت کل
2٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬951٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
* ملک دو کله ( شمالی جنوبی )
منطقه ای بسیار دنج و آرام ...
کلا 3 طبقه 6 واحد ...

** مشاور آقای امیر شاه علی **

جهت کسب اطلاعات بیشتر به املاک سیمرغ واقع در بلوار جنوبی باغ جنت غربی جنب ساختمان پزشکان مراجعه فرمایید ...با تشکر