تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 123متری قریش شمالی /اهورا ملک

آپارتمان 123متری قریش شمالی /اهورا ملک

2 سال پیش در فردیس

متراژ
123
ساخت
1400
قیمت کل
6٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
4
به نام دادار هستی
☆آپارتمان 123متر/2خواب /غرق نور
☆کابینت ممبرا /گاز صفحه ای/هود لمسی/☆کف سرامیک
محیطی زیبا در زمینی به مساحت 5000 متر
حمام وان خور
سالن اجتماعات و تالار
15000 متر فضای سبز با آبنما و آلاچیق
دولاین آسانسور
فضای بازی برای کودکان
با مهد کودک
☆باشگاه مخصوص آقایان و خانها مجزا
☆استخر ،جکوزی،سونا
☆باربیکیو
☆لابی مجلل لابی من 24 ساعته و قابل چیدمان
☆درب ریموت دار
☆ آیفون تصویری
☆ دوربین مدار بسته
☆آنتن مرکزی
☆لازم بذکر است هرآنچه وسایل و امکانات جهت رفاه حال شما و خانواده محترمتان نیاز هست در این برج وجود دارد
☆مصالح بکار رفته نوع مرغوب میباشد
☆ بهترین لوکیشن برای سکونت و سرمایه گذارى
از حسن توجه شما کمال تشکر را دارا میباشم
⭕جهت بازدید و خرید با ما تماس بگیرید و حضورا به دفتر مراجعه فرمائید
کد 663_2
☆مشاور شما : خانم خزائی
ادرس دفتر : فلکه سوم خیابان 28 شرقی طبقه 4 ساختمان رضوی . و مهندسین اهورا ملک
اهورا ملک کلید خانه شماست
باما رویای خود را معماری کنید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک اهوراملک بورس آپارتمان ویلایی تهاتر

خرید ایمن فروش راحت/صداقت افتخار ما*رقابت ابتکار ما

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *