تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 125 متر /فاز2محله 3/پردیس /برج

آپارتمان 125 متر /فاز2محله 3/پردیس /برج

1 سال پیش در پردیس

متراژ
125
ساخت
1400
قیمت کل
6٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬800٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
12
فاز2
✔️محله 3
✔️خیابان شکاری
✔️مجتمع عقیق
✔️فول ویوابدی
✔️قابلیت رهن 700 میلیون
✔️طبقه هشت
✔️خوش نقشه در بهترین لوکیشن پردیس
✔️همسایگان خوب
✔️مشاعات نورگیر
✔️دولاین آسانسورفعال
✔️ویو کل شهر پردیس
✔️پارکینگ مسقف
✔️نگهبانی 24 ساعته

✔️ فرصتی مناسب برای سکونت آرام✔️

▪️ما در املاک صدف بزرگترین املاک دپارتمان منتظر
حضور گرم شما هستیم تا خریدی راحت وبی استرس
تجربه کنید .
▪️بنده مشاور و همراه شما در خرید ملک با انجام خدمات بانکی
دفتر خانه استعلامات ملک ازشرکت عمران وتعاونی مربوطه هستیم.

طهماسبی