تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 125 متر ولیعصر استانداری

آپارتمان 125 متر ولیعصر استانداری

1 سال پیش در تبریز

متراژ
125
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
7٬125٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬000٬000 تومان
طبقه
5
✳️✳️✳️دپارتمان مشاورین املاک پاشا✳️✳️✳️
✳️مشاور برتر ، انتخاب بهتر ✳️
✳️بزرگترین مشاورین املاک منطقه ✳️
✳️بروز ترین و جامعترین فایلینگ✳️
فروش یک واحد آپارتمان در بهترین کوی استاندارد ولیعصر بسیار خوش نقشه و مناسب خانواده های خواص پسند....٪
*️⃣ کد آگهی : Vip

❇️جهت ساختمان : شمال شرقی (نبش )
❇️متراژ : 125
❇️طبقه : 5 از 5
❇️تعداد اتاق : 2 خواب

✳️مخصوص خانواد ه های مشکل پسند✳️

✅ مشاوره تخصصی در مناطق زعفرانیه ، الهی پرست ، میرداماد ، رجایی شهر ، ائل گلی ، فردوس

شماره تماس
◾️◾️◾️◾️◾️
دفتر : ********
دفتر : ********
همراه: ***********
همراه: ***********
❎ آدرس دفتر ؛ ولیعصر ، اول خیابان مخابرات ، تقاطع عارف املاک پاشا