ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 125 متری در رشدیه برج آسمان ویو به رشدیه
آپارتمان 125 متری در رشدیه برج آسمان ویو به رشدیه
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
125
ساخت
1400
قیمت کل
8٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬800٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
13
⚜ دپارتمان شهریمیز ⚜
⚜ به روز ترین و جامع ترین فایلینگ اپارتمان و زمین در کلان شهر تبریز⚜️
___________________________
نوع: فروش اپارتمان
منطقه: رشدیه
سال ساخت: 1400
متراژ: 125 متر مفید
موقعیت ملک: ویو به رشدیه
طبقه : 6
تعداد اتاق :2 خواب
لابی دارد
قیمت: از قرارمتری 65 میلیون تومان
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____________________________
⚜ کارشناس : مهندس توتونچی
⚜ جهت مشاوره و بازدید حضوری
در خدمتتان هستیم
⚜ جلب رضایت خانواده های
مشکل پسند و خاص پسند
⚜ مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.
⚜ خرید فروش مطمئن و پر سود
به وسعت شهریمیز
⚜ آدرس دفترمرکزی : کوی نصر،
خیابان فرهنگ، رو به پاسداران
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.