تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 125متری/تک واحدی/نوساز/کیلید نخورده

آپارتمان 125متری/تک واحدی/نوساز/کیلید نخورده

1 سال پیش در کرج

متراژ
125
ساخت
1403
قیمت کل
2٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️فروش یک واحد نوسازفول امکانات،مدرن و رویایی⚜️
♦️واقع در یکی از بهترین لوکیشن های خرمدشت
♦️متراژ 125متر مربع
♦️تک واحدی
♦️دوطرف نورگیر
♦️روبه نما
♦️دارای دو اتاق خواب
♦️آسانسور3df
♦️تراس بزرگ دارای
♦️موقعیت مکانی میثم 3
♦️قابلیت رهن به مبلغ 450میلیون تومان
♦️یکی از بهترین گزینه ها برای خریداران خوش سلیقه و دقیق
♦️قیمت این واحد بسیار مناسب و رقابتی است.
♦️فایل های مشابه با متراژ های مختلف موجود میباشد.
♦️جهت هماهنگی برای بازدید با ما تماس بگیرید
⚜️آدرس دفتر ⚜️
خرمدشت،میثم یک،نبش بهار اول،املاک محمد
☎️مسیح خانی
☎️مظاهری