تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 127 متری تک واحدی مرکز شهر

آپارتمان 127 متری تک واحدی مرکز شهر

1 سال پیش در آستارا

متراژ
127
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬771٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان 127 متری تک واحدی شخصی ساز مرکز شهر

دارای تراس بزرگ ویلایی با باربیکیو و کابینت جدا
وان و جکوزی

تک خواب بزرگ

گرمایش شوفاژ و شومینه ، کابینت و کمد دیواری وسیع های گلس و جزیره ، سقف کاذب و نورپردازی شده ، سرویس سنتی و فرنگی ، کف کفپوش ، کولر اسپیلت وستل ، گاز رومیزی و هود خارجی ، پرده ، لوستر ، آیفون تصویری و....

آسانسور و راه پله عریض

پارکینگ ندارد اما محله امن و دارای جا پارک مناسب ، بر خیابان و سر تا سر دارای دوربین مداربسته است

آدرس : خیابان امام خمینی ، پشت 3 راه آبروان ، جنب دبیرستان دخترانه فرندخت، ساختمان ناموری