تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 127 متری خشک شهید فلاحی

آپارتمان 127 متری خشک شهید فلاحی

1 سال پیش در دامغان

متراژ
127
ساخت
1398
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬930٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬070٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
* ملک 2 کله ( شمالی جنوبی )
2 طرف نور ...
دارای بالکنی بسیار باصفا ...

* قیمت کارشناسی ( زیر قیمت بازار ) ...
منطقه ای بسیار دنج و آرام ...
لوکیشن عالی ( دسترسی سریع به مرکز شهر " ادارات و .... )
دسترسی به چهار نقطه شهر ...

* لطفا برای بازدید تماس بگیرید*

** مشاور آقای امیر شاه علی **

جهت کسب اطلاعات بیشتر به املاک سیمرغ واقع در بلوار جنوبی باغ جنت غربی جنب ساختمان پزشکان مراجعه فرمایید...با تشکر