تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 127متر دونبش سیدرضی قبل مهران

آپارتمان 127متر دونبش سیدرضی قبل مهران

1 سال پیش در مشهد

متراژ
127
ساخت
1402
قیمت کل
5٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬669٬000 تومان
طبقه
5
⚜️شرایط پرداخت قابل مذاکره

⚜️خوش متراژ . دوطرف نور . بدون مشرف
⚜️طبقه بالا . نقشه بدون پرت

⚜️همسایه های خوب
⚜️پارکینگ اختصاصی

ارسلان
***گروه مسکن آریان*** نبش دانش آموز12