تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 129 متری سهروردی اندیشه

آپارتمان 129 متری سهروردی اندیشه

2 سال پیش در تهران

متراژ
129
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
14٬835٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
115٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان 129 متری سهروردی شمالی اندیشه

ساختمان داخل یکی از دنج ترین فرعی های خیابان اندیشه

گذر کوچه بسیار بزرگ و عالی

ساختمان شخصی ساز و متریال درجه یک

ساختمان فول : پارکینگ / انباری / اسانسور

چهار طبقه تک واحدی

اشپزخانه فوق العاده شیک و کابینت ها هایگلاس ترک

سالن پرده خور / غرق در نور

دارای سه خواب بزرگ و عالی به همراه کمد دیواری بزرگ

مشاعات بسیار تمیز و شیک

دسترسی راحت به مراکز خرید

دسترسی راحت به اتوبان و خیابان های اصلی

دسترسی راحت به وسایل نقلیه عمومی

ساختمان بسیار ارام و با مدیریت عالی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3