تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 130 متری بلوار طالقانی امام حسین

آپارتمان 130 متری بلوار طالقانی امام حسین

1 سال پیش در ساری

متراژ
130
ساخت
1403
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬461٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
❤️با سلام عرض ادب❤️

✅️آپارتمان 130 متری
✅️2 خواب
✅️7 طبقه 14 واحد
✅️طبقه 6

⬅️فول
⬅️آسانسور
⬅️پارکینگ
⬅️انباری
⬅️تراس
⬅️رو به نما
⬅️سند تک برگ
⬅️سال ساخت 1403
⬅️سازنده معتبر
⬅️بدون پرتی
⬅️بسیار خوش نقشه با نور گیری زیبا

⛔️صفر و کلید نخورده⛔️
⛔️270 میلیون وام بدون اوراق⛔️

⛔️بهترین منطقه برای سرمایه گذاری و سکونت⛔️

⛔️با هر بوجه ای و با هر سلیقه ای که شما دارین ملک مدنظرتون رو من دارم کافیه همین الان با من تماس بگیرید⛔️

❤️24 ساعته منتظر صدای گرم شما هستیم❤️
❤️با ما خانه دار شوید و سود تضمینی را از ما بخواهید❤️
❤️صفر تا صد خرید کنار شما هستیم❤️

✅️آدرس املاک⬅️رو به روی سلمان فارسی جنب پلاسکو جهانی
❤️املاک ایمانی❤️