تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 130 متری/سرجلو/ملک فوق شیک باشد

آپارتمان 130 متری/سرجلو/ملک فوق شیک باشد

2 سال پیش در مشهد

متراژ
130
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
3٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬230٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
7
با سلام احترام حسینی هستم مشاور و امین شما
{}_______________________________________{}
✅آپارتمان 130 متری
✅سر جلو
✅آسانسور 10 نفره
✅پارکینگ امنیت بالا دارای دوربین مدار بسته
✅ملک داخل مجتمع می باشد
✅3 واحدی این ملک سر جلو
✅کابینت تمام چوب
✅بازدید ازاد قبلش هماهنگ بشه
✅3 خواب
✅نورگیر ملک عالی
✅بازدید= پسند
✅قیمت قابل مذاکره⚜️
✅بازدید=حضوری لطفا تقاضای آدرس دقیق نفرمایید
{}___________{}
⚠️قابل توجه مشتریان محترم
⚠️فایل های متنوع از لحاظ متراژ و قیمت و موقعیت در دسترس داریم و آماده ارئه خدمات به شما مشتریان عزیز هستیم:
⚠️قبل از هرگونه خرید و فروش از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید:
⚠️برای فروش املاک خود با ما تماس بگیرید⚜️
{}____________________________________{}
مشاوره شما: الیاس حسینی
مشاور حقوقی: مهندس یزدانی
آدرس دفتر: بلوار جانباز جانباز 7 بین منفرد 6و8
~~~~~~
~~~~~~. ⚜️املاک پارسیان⚜️
~~~~~~
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

سید محمد الیاس حسینی

آژانس املاک پارسیان

از اول بازید تا آخرین امضا کنار شما هستیم