تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 130 متری/سه خواب/تک واحدی

آپارتمان 130 متری/سه خواب/تک واحدی

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
130
ساخت
1402
قیمت کل
6٬890٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬000٬000 تومان
طبقه
3
سلام و عرض ادب
آپارتمان 130 متری
❇️دوخواب
❇️ پارکینگ اختصاصی
❇️روبه نما
❇️نما مدرن
❇️واحد به صورت خام میباشد
❇️قابیلت رهن 800 میلیون
❇️تمامی امور مربوط به رهن با املاک
❇️قابلیت اخذ وام 890 میلیون
❇️تمامی امور مربوط به وام با املاک
❇️سند تک برگ
❇️تراس
❇️قابل تهاتر با واحد کوچک تر
⚜️میزان نقدینگی برای خرید این واحد پنج میلیاردو دویست میلیون ⚜️
‏‎✅مشاور شما: امیدرمضانی

‏‎❇️املاک اوپال دارای قویترین فایلینگ در منطقه
‏‎❇️باما باهر مبلغی و هر سلیقه ای صاحب خانه می شوید
_________________________________
‏‎ ♻️مشاوره رایگان در امور ملکی شما♻️
‏‎◀️خرید◀️فروش◀️مشارکت درساخت◀️ره و اجاره
_________________________________

آدرس:نبش یکم شرقی املاک اوپال
‏‎ساعت کاری دفتر همه روزه حتی روزهای تعطیل از ساعت9 صبح الی 21