تائید
فروش مسکونیآپارتمان))آپارتمان 130متر نقشه بدون پرتی))

))آپارتمان 130متر نقشه بدون پرتی))

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
130
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
7٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬230٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨ دپارتمان مشاورین املاک پارتاک✨
____________________________
✔️⚜️منزل مذکور ⚜️✔️

✅ نقشه عالی...ویو عالی
✅خیابان هشت بهشت شرقی
✅طبقه پنجم
✅3خواب با نور عالی
✅کابینت های Higls
✅کف سرامیک
✅سرمایش کولر
✅گرمایش پکیج
✅امکانات کامل ( کمد دیواری )
✅انباری 2عدد بزرگ دارد
✅آسانسور دارد
✅پارکینگ دارد
✅دسترسی سریع به تمام امکانات در محیطی آرام
بازدید =قرارداد
[v] ✨خرید_فروش_رهن_اجاره ✨
✨باهرمبلغی خانه دار شوید✨
____________________________________ 
آدرس دفتر : خیابان هشت بهشت شرقی