تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 130متری بر اصلی گذرنامه/3خواب

آپارتمان 130متری بر اصلی گذرنامه/3خواب

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
130
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
5٬340٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬076٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
⭐⭐⭐کارشناسان املاک ستارگان برتر⭐⭐⭐

توضیحات ملک‼️:
⭕️ساختمان شرقی واحد سمت بلوار گذرنامه
نقشه مهندسی ساز و قابل چیدمان
واحد کاملا نورگیر و آفتابگیر
مشاعات ساختمان مرتب
هر 3خواب نور مستقیم
سندتک برگ آماده
محله امن و آرام و دسترسی عالی⭕️

❗فروشنده واقعی تخفیف پای معامله

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید  

✅️مشاورشما:کیانی

⭐نامی نیک درمنطقه باسابقه درخشان ⭐

✨شما حقتان است که معامله تان را در معتبر ترین دفتر املاک منطقه انجام دهید.