تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 130متری شیک فول نصبیجات هراز

آپارتمان 130متری شیک فول نصبیجات هراز

1 سال پیش در آمل

متراژ
130
ساخت
1402
قیمت کل
7٬140٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬923٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
11
محدوده هراز قبل از قائم سمت زوج

code 7026

فروش آپارتمان 130 متری

6 طبقه 11 واحد

فروش طبقه چهارم

دارای مطبخ + کابینت

نوساز کلید نخورده

2 خواب + کمد MDF

سند مالکیت

متری 55

کل 7/150

گروه مشاورین املاک آینده با حدود دو دهه تجربه در زمینه امور ملکی شما را در امر:

❇️خرید و فروش آپارتمان

❇️رهن و اجاره مسکونی و تجاری

❇️مشارکت در ساخت

❇️خرید و فروش ملک و مستغلات
یاری مینماید.
__________________
یک عمر آسایش و آرامش با مشاورین املاک آینده
آدرس دفتر: بین آفتاب 62 و 64
✴️مدیریت: عبدالله پور ابراهیم✴️

برای دیدن فایل های بیشتر به پیج اینستاگرامی املاک آینده آمل مراجعه فرمایید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه مشاورین آینده

یک عمر آسایش و آرامش با مشاورین املاک آینده