تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 131 متری دوخواب با نور عالی

آپارتمان 131 متری دوخواب با نور عالی

10 ماه پیش در مشکین‌دشت

متراژ
131
ساخت
1401
قیمت کل
2٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬748٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✴️گروه مهندسین و مشاورین املاک پویان با قویترین فایلینگ در منطقه ✴️

✨️ 131 متر ⚜️ غرق نور

☑️نقشه حرفه ای و مهندسی ساز

._._._._._._._._._.._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._.
آدرس دفتر: خیابان هدایتکار ، جنب شیرینی فروشی آناناس ، املاک پویان

⭕️برای بازدید فایل های مشابه و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مشاور ملکی شما: بدرلو