تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 131 متری صفر دو خواب ویلا

آپارتمان 131 متری صفر دو خواب ویلا

1 سال پیش در مشهد

متراژ
131
ساخت
1402
قیمت کل
5٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬748٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚜️⚜️⚜️مرکز تخصصی امور ملکی هاشمی⚜️⚜️⚜️

⚜️آدرس شعبه2 بلوار صارمی بین صارمی 29و31 ⚜️

✅لوکیشن بهترین کوچه ویلا زوج

✅لابی مبله مجلل

✅ آسانسور گلد ده نفره

✅نما سنگ عباس آباد

✅950 رهن به مبلغ اضافه میشود

✅آشپزخانه چوب

✅خواب مستر

✅نورگیری از دو طرف

✅سند آماده انتقال

✅معاوضه با ماشین تا نصف قیمت

✅برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

⚜️⚜️⚜️مشاور شما در منطقه محمد زنگنه⚜️⚜️⚜️