تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 131متری / نوساز کلید نخورده

آپارتمان 131متری / نوساز کلید نخورده

2 سال پیش در کرج

متراژ
131
ساخت
1402
قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬007٬000 تومان
طبقه
2
*** بنام یگانه مالک هستی ***

✔️آپارتمان 131 متری

*** همکاران محترم املاک تماس نگیرند️ ***
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک تهرانی

فروش پایان یک معامله نیست .... آغاز یک تعهد است