تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 132 متر تکواحدی نوساز

آپارتمان 132 متر تکواحدی نوساز

1 سال پیش در تهران

متراژ
132
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
16٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
128٬030٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
باسلام
آپارتمان 132 متر
4 طبقه تکواحدی طبقه 4
سالن پرده خور .نور عالی
گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت
پارکینگ باکس و اختصاصی
3 خواب بزرگ (هر 3 خواب دارای کمد دیواری جادار)
دارای روف گاردن
توقف آسانسور تا پشت بام
کابینت های گلاس ترک
واحد 1 سال استفاده شده
مالک فروشنده واقعی
مشاور شما در منطقه
سپه دوست