تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان، 132 متر ، سه خواب

آپارتمان، 132 متر ، سه خواب

1 سال پیش در کرج

متراژ
132
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
طبقه
2
✓✓✓✓✓✓✓هو الرزاق✓✓✓✓✓✓
✓✓✓✓✓✓ املاک آشیانه✓✓✓✓✓✓✓
نامی آشنا در معاملات مسکن شهرک یاس
خواهشمند است قبل از انجام هر معامله ای با مشاورین حقوقی املاک آشیانه تماس حاصل فرمایید .
هیچ موفقیتی تصادفی نیست.
ادرس املاک : شاهین ویلا، شهرک یاس شمالی، نبش گلسار هفتم ، املاک آشیانه
آدرس و مشخصات ملک :
گلسار هفتم، ساختمان چهار طبقه و هشت واحد، شمالی ، فول امکانات ، خوش نقشه
واحد با پانصد میلیون رهن و ماهی سه تومن کرایه در دست مستاجر می باشد