تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 132 متر/ نوساز/ کارمندان شمالی

آپارتمان 132 متر/ نوساز/ کارمندان شمالی

2 سال پیش در کرج

متراژ
132
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
98٬484٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
توجه
.......... لوکیشن تهران _ طرشت میدان سما میباشد

متناسب با بودجه شما بهترین گزینه

خرید شب عید خود را کامل کنید

132 متر
3 خواب
9 متر انباری
3 پارکینگ : 1 سندی و 2 مهمان
پارکینگ وسیع همراه با نور پردازی
حیاط نقلی
کوچه دنج
ویو جنگلی
پارکینگ 2 درب خروج دارد
آفتاب همیشه مهمان شماست

❗️خریداران گرامی فرصت ایده آل را جهت بازدید از دست ندهید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک سران ستارخان

با ما بهترین سرمایه گذاری ملکی را تجربه خواهید کرد