تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 132 متری الهیه کمیل شرقی

آپارتمان 132 متری الهیه کمیل شرقی

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
132
ساخت
1393
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬272٬000 تومان
طبقه
3

تراس
ساخت 94
سند تک برگ و آماده انتقال

تخفیف پای معامله

فروشنده واقعی

‎✨شما حقتان است که معامله تان را در معتبر ترین دفتر املاک منطقه انجام دهید✨

‎✨دپارتمان ملکی ستارگان برتر با کسب دو گواهینامه معتبر بین المللی iso 10004 و iso 9001 مشتری مداری و با فعال بودن 5 شعبه در سطح کشور و به کارگیری مشاوران و کارشناسان فارق التحصیل رشته های عمران و معماری و حقوق با ارائه به روزترین متدهای ملکی جهانی به صورت کاملا حرفه ای  و مدرن عمل کرده و با حضور وکلای حقوقی در تمام مراحل انعقاد قرارداد شما را در یک خرید و فروش اقتصادی یاری میی کنند