تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 133 متر فول امکانات

آپارتمان 133 متر فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
133
ساخت
1400
قیمت کل
9٬044٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
•┈•✿✿﷽   املاک پارسیان ﷽ ✿✿•┈•

133 متر

فول امکانات

دو خواب با قابلیت سه خواب شدن

بالکن بزرگ

نورگیر عالی

خوش نقشه

جهانی هستم از املاک پارسیان سه راه شریعتی روبرو داروخانه بیابانکی جنب بانک مسکن پلاک 77