ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 133 متری دوخواب فول
آپارتمان 133 متری دوخواب فول
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
133
ساخت
1397
قیمت کل
7٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬894٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
به نام یگانه معمار هستی
_______________________
✅آپارتمان 133متری دوخواب
✅گرمایش رادیاتور پکیج
✅پارکینگ جداگانه 300 میلیون
✅شخصی ساز
⭐خرید فروش⭐
⭐رهن اجاره⭐
⭐مشارکت درساخت⭐
______________________
آدرس دفتر: 21متری شهرک بعثت. نبش خیابان زنگنه
پلاک 45 دفتر املاک یوسفی
برای اطلاعات وفایل های مشابه تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
املاک یوسفی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت