تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 134 متری 3 خوابه تک واحدی میعاد

آپارتمان 134 متری 3 خوابه تک واحدی میعاد

1 سال پیش در کوی زنبق

متراژ
134
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
6٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬014٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
ساختمان در فرعی دنج با دسترسی عالی به مراکز خرید و رفاهی و درمانی واقع شده
ساختمان 5 طبقه تک واحدی
بسیار خوش نقشه با پلان مهندسی
عکسها متعلق به واحد هست
کابینتهای نئوکلاسیک
شیرالات درجه یک
املاک ماندگار
آدرس دفتر :مهر شهر زنبق بلوار امیر کبیر بعد از خیابان شقایق املاک ماندگار
مشاور:رفیع
برای بازدید و یا اطلاعات بیشتر لطفا همین حالا تماس بگیرید