تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 134 متری 3 خوابه فول بازسازی دوممر

آپارتمان 134 متری 3 خوابه فول بازسازی دوممر

2 روز پیش در محله نیرو هوایی

متراژ
134
ساخت
1393
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏13,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏102,985,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜️ آپارتمان 134 متری فول بازسازی شده در مجموعه ای کم واحد (3 واحد) با طبقه اول تک واحدی و دوممر. نورگیر فوق العاده از دو طرف و رو به فضای سبز دلباز.

✅ 3 اتاق خواب بزرگ 12 متری
✅ پارکینگ سندی بدون مزاحمت
✅ انباری اختصاصی
✅ آشپزخانه با کابینت های MDF
✅ کف پارکت ترک
✅ دیوارها ترکیبی از کاغذدیواری و نقاشی شیک
✅ سیستم سرمایش: کولر آبی و اسپیلت
✅ سیستم گرمایش: پکیج و رادیاتور

این واحد در منطقه ای بسیار خوش آب و هوا با دسترسی آسان به مراکز خرید واقع شده است. دارای سهم العرصه عالی.
سند آماده انتقال بوده و قابلیت دریافت وام مسکن و رهن تا 1500 میلیون تومان را دارد.

⭐️ برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید، لطفاً از طریق چت دیوار اقدام فرمایید.