آپارتمان 134 متری سه خواب /فول دیزاین 5 ساله اباذر
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
134
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
97٬014٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
هدیه ای دیگر از گروه بزرگ رادمان:::
134 متری سه خواب فول دیزاین
فول امکانات با بالکن
ملک شمالی واحد جنوبی
سالن و اتاقها رو به آفتاب
سالن قابلیت چیدمان سه دست مبل بدون کمترین پرتی
هر سه اتاق دارای کمد دیواری عمیق
آشپزخانه::ممبران نیم فرنیش
مشاعات بی نظیر
سرایداری مقیم
جارو مرکزی
لاندری
سند تک برگ و آماده انتقال
5 ساله واقعی، نما تراورتن
با تشکر::ماهان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.