تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان،135 متر،سه خواب،تک واحدی،فول

آپارتمان،135 متر،سه خواب،تک واحدی،فول

1 سال پیش در مشهد

متراژ
135
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
10٬125٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✔️متراژ آپارتمان 135 متر
✔️سه خوابه و تک واحدی
✔️مجموعه کلا چهار طبقه و چهار واحد در زمینی 230 متری
✔️لوکیشن مکانی عالی ،نزدیک به ایستگاه BRT و مترو
✔️حد فاصل میدان بسیج (فلکه برق) و میدان پانزده خرداد (فلکه ضد)
✔️فضا پارکینگ و ورودی بسیار به روز،کف و دیوار ها کامل سنگ و نور کاری،دارای آب نما و گل کاری
✔️نما ساختمان سنگ سوپر عباس آباد مدرن
✔️کف کامل سنک درجه یک
✔️کابینت چوب مدرن
✔️صفحه کابینت سنگ
✔️شیر آلات kwc
✔️پذیرایی غرق در نور با پنجره قدی و ویو عالی
✔️تراس بزرگ با قابلیت چیدمان
✔️سه خواب دارای کمد دیواری ،کف سنگ و یک خواب مستر غرق در نور
✔️پشت بام روف گاردن بسیار استثنایی

‼️ تهاتر و معاوضه ندارد، فقط نقدی ‼️
○●○●○
این فایل بدون مشابه میباشد ،بازدید مساویست با قولنامه
ضمنا هر چهار واحد جهت فروش بکجا موجود میباشد
○●○●○
بنده "کندی" هستم کارشناس شما در امور ملکی منطقه هفت و هشت
○●○●○
شما عزیزان میتوانید جهت هرگونه مشاوره در خصوص سرمایه گذاری با من تماس بگیرید
آدرس :
خیابان امام رضا (ع)،حدفاصل امام رضا 38 و 40