تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 135 متر ، مرزداران ، نیاوران ، نصر

آپارتمان 135 متر ، مرزداران ، نیاوران ، نصر

2 سال پیش در تبریز

متراژ
135
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
4٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬185٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
آذر ملکAZRMELK

آپارتمان 135 متر

3 خواب

فول نصبیات

کف پارکت چوب

کمد کابینت های گلس
____________________________________________
همراه شما:خداپرست
آدرس دفتر :ولیعصر فلکه بارنج نبش کوی خورشید