تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 135 متری آزادگان با سه پارکینگ

آپارتمان 135 متری آزادگان با سه پارکینگ

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
135
ساخت
1391
اتاق
3
قیمت کل
485٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬592٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5

⬅️ ادرس واحد :آزادگان خیابان گلباران

♦️ متراژ :135
♦️ طبقه :3
♦️ تعداد خواب :3 خواب
♦️ درب ضد سرقت

⬅️ همراه شما تا پسند کردن مورد اجاره / خرید مناسب
⬅️ موارد مشابه موجود می باشد