تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 135 متری * روبه نما * آکواریوم نور

آپارتمان 135 متری * روبه نما * آکواریوم نور

1 سال پیش در کرج

متراژ
135
ساخت
1399
قیمت کل
3٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬592٬000 تومان
طبقه
3
_ _ _ _ _ _ _ _
✅آپارتمان135متری دو خواب رو به نما فوق العاده شیک و دیدنی * بدون کوچکترین پرتی و بسیار خوش نور * فول امکانات و بسیار با سلیقه تجهیز شده * تمام واحد نقاشی شده و کاغذ دیواری

✅️واقع در کوچه نعمت پور نزدیک خیابان اصلی هدایتکار

✅واحد تخلیه می باشد و با قابلیت رهن تا 500 میلیون

✅️سالن پذیرایی مربع و بدون پرتی مناسب برای انواع چیدمان و پنجره بزرگ رو به نما

✅پارکینگ اختصاصی *آسانسور تمام استیل *انباری

✅️آشپز خانه کابینت های گلاس * گاز رومیزی * هود لمسی * شیرآلات اهرمی

✅ دو خواب خوش نور

✅️آیفون تصویری * درب ضد سرقت

گرمایش پکیج و سرمایش کولر گازی

✅مشاعات شیک *راه پله عریض و استاندارد

✅️ساختمان آرام و منضبط * همسایه های محترم
_ _ _ _ _ _ _ _
پیش فروش های معتبر و تضمینی در مناطق مختلف مشکین دشت

شرایط پرداخت عالی و اقساط شناور

متراژ های مختلف

✅️✅️✅️فروش واحد خود را به ما بسپارید✅️✅️✅️