تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 135 متری میرداماد کلید نخورده

آپارتمان 135 متری میرداماد کلید نخورده

11 ماه پیش در میرداماد

متراژ
135
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
26٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
192٬592٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❇️واحد مخصوص سخت پسندان

✅آپارتمان 135 متری 3 خوابه
✅کلید نخورده
❇️در بهترین فرعی میرداماد ( دنج و مشجر )
❇️نقشه بی نظیر بدون حتی یک دسی متر پرتی
✅نور گیر رو به آفتاب ( خطی )
✅خواب های بزرگ با کمد دیواری های فراوان
✅امکانات کامل

❗️این قیمت فقط توسط این جانب به مدت یک هفته قابل انجام است

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید واحد تماس بگیرید
ارادتمند شما :
بهزاد