تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 135متری 3خواب/فول امکانات/جیحون

آپارتمان 135متری 3خواب/فول امکانات/جیحون

1 سال پیش در تهران

متراژ
135
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
7٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬296٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
بنام خدا.....

‼️خریدی در خور تحسین
واحدی مناسب سرمایه گذاری و سکونت

135متر //// سه خواب
تک خواب مستر
6طبقه تکواحدی

✅️آماده تخلیه
✅️2سال ساخت
✅️قیمت پارکینگ 200میلیون جداگانه محاسبه می شود

⭕️آدرس// خیابان هاشمی بین جیحون و یادگار
‼️خریدی آسان و سودمند را با ما تجربه کنید

⚜️مشاور و کارشناس فروش
زارع //// املاک سام