تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 137 متر سه خواب نوساز

آپارتمان 137 متر سه خواب نوساز

1 سال پیش در کرج

متراژ
137
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬766٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
آپارتمان 137 متری نوساز کلید نخورده✅
سند تک برگ آماده فول امکانات✔
دارای پارکینگ ،انباری ،آسانسور✅
روبه آفتاب سالن بزرگ پرده خور ✔
دارای دو عدد بالکن بزرگ✅
نقاشی ،کابینت،کمد دیواری،پکیج رادیاتور✔
به قیمت ترین واحد 3 خواب منطقه
دسترسی عالی به خیابان اصلی و مراکز خرید✅
املاک آ.ب.آ فاز 6 خیابان صیاد نبش اطهر✔
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک آ ب

اعتماد شما افتخار 20سال سابقه ما هست