تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 138 متری فاز 1 شهر جدید مهستان

آپارتمان 138 متری فاز 1 شهر جدید مهستان

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
138
ساخت
1391
قیمت کل
2٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬289٬000 تومان
طبقه
1

✨️از صفر تا صد همراه شما هستیم

☆☆☆املاک امیرپاشا دارای کامل ترین فایلینگ و مجربترین مشاورین در منطقه آماده مشاوره رایگان به هم میهنان عزیز جهت خرید امن و پر سود

✅️صاحب خانه شدن شما وظیفه و افتخار ماست

فروش آپارتمان 2 خوابه طبقه اول در فاز 1 شهر جدید مهستان

✅️138متری
✅️2 خوابه
✅️طبقه اول
✅️واحد تمیز و شیک
✅️ پارکینگ
✅️انباری
✅️ آسانسور
✅️تراس فوق العاده
✅️سند تک برگ

⭐️گروه مشاورین املاک امیر پاشا با 15 سال سابقه فعالیت در شهر و کادری مجرب آماده انجام تمامی امور ملکی شما و ارائه انواع فایل ها و موارد متناسب با سلیقه و بوجه شما در شهرجدیدهشتگرد و تمام استان البرز در کاربری های (آپارتمانی، ویلایی، زمین، باغ و باغچه، برج و باغ مسکونی و...) میباشد

مشاور تخصصی شما مانی بخشی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور امور ملکی مانی بخشی

آژانس املاک امیر پاشا

با ما امن ترین معامله ملکی خود را تجربه کنید