تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 140 متر، فاز دو سهند

آپارتمان 140 متر، فاز دو سهند

1 سال پیش در تبریز

متراژ
140
ساخت
1396
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬571٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
به نام خالق زیبایی

♦️مشاور شما خانم شجاعی (املاک فرتاش)

✅واحد شخصی ساز در فاز دو سهند (هشتگرد پنجم)

✅واحد 140 متر

✅3خواب، با دو انباری بزرگ هم در خود واحد و هم درپارکینک واحد، با یک پاسیو بزرگ.

✅داری کمد دیواری در هر سه اتاق و راهرو

✅سقفها دارای کناف نور مخفی و همچنین آینه کاری میباشد

✅پرده های زیبا و اعیانی

✅لوسترها روی واحد هستن

✅توضیح اینکه مبلها رو اکه پسند کرده باشین با قیمت مناسب با خود واحد توافقی به فروش میرسد

♦️املاک فرتاش: بهترین گزینه برای خانه دار شدن شماست لطفا برای آگاهی بیشتر واحدها باما در تماس باشین