تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 140 متر / نوساز/ 3 خواب/ میرداماد

آپارتمان 140 متر / نوساز/ 3 خواب/ میرداماد

1 سال پیش در تهران

متراژ
140
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
24٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
172٬500٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 140 متری
نوساز
3 خواب بزرگ
1 خواب مستر

مشاور شما: داوودی