آپارتمان 140 متری در شهرجدید هشتگرد
1 سال پیش در هشتگرد
کپی شد
قیمت کل
2٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬428٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
⚜️⚜️به نام خالق هستی⚜️⚜️ ==========================================
✅خریداران و مالکین عزیز با مشاوره دقیق و حرفه ای به نتیجه دلخواه خود برسید. ==========================================
✅140 متر دو خواب واقع در شهر جدید هشتگرد
✅فاز 7 بر بلوار امام رضا دسترسی به تمامی امکانات شهری ✅پارکینگ،آسانسور انباری
✅فول،کابینت mdf, هود، پکیج رادیاتور کناف نور مخفی
✅ 11 متر پاسیو
✅طبقه اول ویو عالی جنوبی
وام تسویه
✅بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری و سکونت
⚜️واحد های مشابه مناسب با بودجه شما
✅یک دفتر املاک خوب میتونه سکوی پرتاب شما باشه به سمت خانه دلخواهتان
✅املاک لوتوس با سه شعبه در خدمت شما
✅مشاور//شجاعی//امین شما✅ ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️