تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 140 متری دزاشیب 3 خواب

آپارتمان 140 متری دزاشیب 3 خواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
140
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
26٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
188٬571٬000 تومان
طبقه
4
تک واحدی
فول امکانات
140 متری (ط 4)
3 خواب (1 خواب مستر)
نور و ویوی عالی
نقشه بی نظیر لوکیشن خوب
لابی و روف گاردن
پنجره های قدی و ارتفاع سقف عالی
نوساز کلید نخورده
ملک 2 کله ورودی از 2 کوچه
تراس قابل چیدمان
بدونه پرتی و پاسیو
فایلهای مشابه موجود میباشد
کارشناس امور ملکی خانم گلشیفته