تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 140 متری شیک سمت زوج هراز

آپارتمان 140 متری شیک سمت زوج هراز

2 سال پیش در آمل

متراژ
140
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
4٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
محدوده هراز بعد از قائم سمت زوج

code 4035

فروش آپارتمان 140 متری

4 طبقه 8 واحد

فروش طبقه سوم

سال ساخت 95

3 خواب بدون مستر

سند مالکیت

متری 33

کل 4/620

مستاجر 400 رهن کامل تا برج 7-1403 نشسته است

گروه مشاورین املاک آینده با حدود دو دهه تجربه در زمینه امور ملکی شما را در امر:

❇️خرید و فروش آپارتمان

❇️رهن و اجاره مسکونی و تجاری

❇️مشارکت در ساخت

❇️خرید و فروش ملک و مستغلات
یاری مینماید.
__________________
یک عمر آسایش و آرامش با مشاورین املاک آینده
آدرس دفتر: بین آفتاب 62 و 64
✴️مدیریت: عبدالله پور ابراهیم✴️

برای دیدن فایل های بیشتر به پیج اینستاگرامی املاک آینده آمل مراجعه فرمایید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه مشاورین آینده

یک عمر آسایش و آرامش با مشاورین املاک آینده