تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 140 متری فردیس اهورا ملک

آپارتمان 140 متری فردیس اهورا ملک

2 سال پیش در فردیس

متراژ
140
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
6٬624٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬314٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
10
به نام دادار هستی
☆آپارتمان 140 متر/ 3خواب /غرق نور
☆کابینت های گلس/گاز صفحه ای/هود لمسی/☆کف سرامیک
☆دارای دو حمام و اتاق رختشوری
☆باشگاه مخصوص آقایان و خانها مجزا
☆استخر ،جکوزی،سونا
☆باربیکیو
☆لابی مجلل لابی من 24 ساعته
☆درب ریموت دار
☆ آیفون تصویری
☆ دوربین مدار بسته
☆آنتن مرکزی
☆☆☆لازم بذکر است هرآنچه وسایل و امکانات جهت رفاه حال شما و خانواده محترمتان نیاز هست در این برج موجود می باشد
☆زمین مخصوص بازی کودکان
☆اتاق سرگرمی کودکان
☆مهد کودک
☆زمین فوتبال
☆فول فول امکانات مدرن
توجه توجه :
☆در این برج واحد از 100 متر تا 155 متر موجود میباشد و در هر طبقه واحد دو و سه خواب وجود دارد متناسب با سلیقه شما مشتری ارجمند واحد ارائه میشود
☆مصالح بکار رفته نوع مرغوب میباشد
☆ بهترین لوکیشن برای سکونت و سرمایه گذارى
از حسن توجه شما کمال تشکر را دارا میباشم
⭕جهت بازدید و خرید با ما تماس بگیرید و حضورا به دفتر مراجعه فرمایید
A12_45
☆مشاور شما : خانم خزائی
ادرس دفتر : فلکه سوم خیابان 28 شرقی طبقه 4 ساختمان رضوی . و مهندسین اهورا ملک
اهورا ملک کلید خانه شماست
باما رویای خود را معماری کنید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک اهوراملک بورس آپارتمان ویلایی تهاتر

خرید ایمن فروش راحت/صداقت افتخار ما*رقابت ابتکار ما

ثبت امتیاز برای آگهی