تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 140 متری / فول امکانات/ معلم

آپارتمان 140 متری / فول امکانات/ معلم

2 سال پیش در زاهدان

متراژ
140
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
1٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬142٬000 تومان
طبقه
5
▪️▪️▪️▪️املاک کاخ نشین▪️▪️▪️▪️

✴️به نام یگانه معمار هستی ✴️

〽️ یک واحد اپارتمان واقع در خیابان معلم با مشخصات ذیل بفروش میرسد〽️

⚜️ 140متر
⚜️ 3 خواب دارای کمد دیواری
⚜️ فول امکانات
⚜️مجموعه 18 واحدی
⚜️طبقه پنجم
⚜️رو به نما
⚜️انباری بزرگ
⚜️آسانسور
⚜️پارکینگ سندی

〽️موارد مشابه با قیمت های متفاوت موجود میباشد〽️

▪️▪️▪️املاک کاخ نشین▪️▪️▪️

شعبه 1:بلوار معلم,نبش معلم 6
شعبه 2 : زیباشهر حدفاصل البرز 7 و 9
شعبه مرکزی : خیابان بزرگمهر بزرگمهر 36

مدیریت:دکتر صیادی
مشاور و همراه شما : خانم کشاورز
〽️املاک خاص,برای سلیقه های خاص〽️