تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 140 متری نوساز کلید نخورده مرکز شهر

آپارتمان 140 متری نوساز کلید نخورده مرکز شهر

2 سال پیش در جم

متراژ
140
ساخت
1402
قیمت کل
3٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬642٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
فروش آپارتمان نوساز کلید نخوره 12 واحدی واقع در محدوده شهر سالن بزرگ و دل باز سرویس خور فول کابینت و کمد دیواری و..... تخفیف دارد و کاملا با شرایط پرداختی شما کنار میایم مبلغ 500 میلیون برای سند کنار گذاشته میشود و الباقی هم شرایطی مشکلی ندارد. و فرصت رهن داده می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید