ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان / 140متر/ تاپ لوکیشن
آپارتمان / 140متر/ تاپ لوکیشن
1 سال پیش در دورود
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1403
قیمت کل
2٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬857٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
بسم تعالی
☎️برای مشاوره رایگان اومور ملکی تماس بگیرید☎️
مشاور شما: امین موسوی
فروش آپارتمان با بهترین سازه و بهترین لوکیشن
سازنده خوشنام و معتبر
برای اطلاع بیشتر از شرایط فروش و بازدید تماس بگیرید
ادرس املاک: 90 متری صنعت املاک سارویه
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت