تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 140مترعرصه/90متر حیاط

آپارتمان 140مترعرصه/90متر حیاط

1 سال پیش در مشهد

متراژ
140
ساخت
1398
قیمت کل
880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬285٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
✍️✍️با سلام خدمت دوستان
فروش استثنائی و مناسب جهت سرمایه گذاری

⏪یک سوییت آپارتمان دارای 50متر بنا و 90متر حیاط خلوت اختصاصی طبقه چهارم ⏪

حاشیه خیابان اصلی 15متری ؟چای پارک فراوان

کلیه امتیازات دارد (آب و برق و گاز)

نمای ساختمان سنگ

دوستان عزیز قابل اضافه بنا تا 90متر هم هست ستون در انتظار می باشد ️️