تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 140متری *اول امیریه*تک واحدی

آپارتمان 140متری *اول امیریه*تک واحدی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
140
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬428٬000 تومان
طبقه
2
✅کارگزاری املاک پارسامان ✅
⭕توجه!!!!!!
⭕لوکسترین هارو ازما بخواهید

⭕قابل توجه مصرف کنندگان و سرمایه گذاران
⭕فرصت را از دست ندهید!!!

((قیمت شکسته شد))

⭕140متر *
⭕سه خواب نور /کمد دیواری *
⭕سالن پرده خور *
⭕آشپزخونه کابینت چوب*
⭕ اتاق خواب پرده خور دارای کمد دیواری بزرگ*
⭕دوربین مداربسته*

چنانچه قصد اخذ وام مسکن در خرید را داشته باشید تمامی کارهای اداری بانکی را انجام و فقط شما جهت امضا در دفتر حاضر می شوید

مشاورین املاک بزرگ پارسامان با بیش از 15 سال سابقه در منطقه الهیه بهترین و مناسب ترین واحدها را از مشاورین ما بخواهید

مدیر فروش بهترین و معتبرترین برند های منطقه
تمامی قرار داد بصورت هلوگرام دار و ثبتی تنظیم می گردد

آدرس دفتر سجادیه 23 یا انتهای محمدیه 10 زیر ساخمان فربد 8
مدیریت اسحاقی