تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 140متری/کلید نخورده/ بلوار امین

آپارتمان 140متری/کلید نخورده/ بلوار امین

1 سال پیش در قم

متراژ
140
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
9٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬785٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان 140 متری
املاک چارسو
آدرس دفتر: بلوار فردوسی نبش کوچه 5