تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 142 متری سه خواب فرهنگیان

آپارتمان 142 متری سه خواب فرهنگیان

1 سال پیش در جم

متراژ
142
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
2٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬661٬000 تومان
#جم_میدان ساعت

#کد_فایل_121
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 142
قدرالسهم 100
تعداد اتاق 3
طبقه 2
سال ساخت 1392

وضعیت سکونت : سکونت مستاجر
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,شخصی
امتیازات : آب,برق,گاز

مبلغ کل :2650

صبر وام دارد

آینده
کارشناس : مهرزاد سلیمی فرد
تلفن همراه : ***********
آدرس دفتر : ابتدای بلوار جام جم بعد از بانک صادرات