تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 143 متر خاص

آپارتمان 143 متر خاص

1 هفته پیش در کوروش (کوی ملت)

متراژ
143
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏107,692,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
آپارتمان خاص در منطقه کوروش
143 متر 12 واحد
طبقه 3
ساخت سازنده محبوب و خوشنام منطقه
برند
( وال هنگ ، شیر آلات تو کار ، خشک کن ، سیستم پکیج ، کاشی 1*1 برند ، تی وی روم طراحی شده ، اتاق سوییت مستر ، تراس دوم در اتاق سوییت ، سقف لاین نوری شرکتی با گارانتی ، اتاق ها طراحی شده ، سالن 2 تیکه همراه با حال خصوصی ، تراس اصلی بزرگ تماما سنگ ، سقف تراس لاین نوری و نور پردازی ، نما سنگ عباس آباد مدرن همراه با لاین نوری و شیشه ، مشاعات تماما سنگ نما بالاترین کیفیت ، پارکینگ طراحی شده ، حیاط دار ، 2 درب با طاق بلند ، کابینت نئو کلاسیک ، جاروبرقی مرکزی وات بالا ، اسپیکر سقفی یاماها ژاپن ،و ... )
این فایل اختصاصی میباشد و با دفاتر املاک و مشاورین و دلالان محترم اکیدا همکاری نمیشود
جهت بازدید و هماهنگی فقط تماس بگیرید